Centrum Harmonie

Toto centrum vzniklo jako místo, kde může každý otevřít své srdce, sdílet s druhými své pocity a prožitky a najít sám sebe.

Feldenkraisova metoda - skupinové lekce ATM® (cvičení)

25.09.2017 18:00

ATM® - z angl. Awarness Through Movement® lesson, v překladu Pohybem k sebe-uvědomění

NECHTE SE UNÁŠET KRAJINOU SVÉHO TĚLA S FM®

Vážení příznivci Feldenkraisovy® metody, sebepoznávání a promyšleného pohybu,

srdečně Vás zvu na prožitkové lekce v pohybu, jejichž smyslem je oživit tělové cítění a rozpomenout se na způsob, jakým se díky následování příjemných tělesných pocitů a toho, co nám jde snadno, můžeme učit přirozeně rozvíjet svůj potenciál - v pohybu a nejen v něm - a obohacovat tak svůj život o kvalitu hlubšího porozumění sobě i druhým, obnovit či získat v těle lepší pohyblivost, koordinaci, rovnováhu, a to vše díky inteligenci našeho nervového systému.

 

"Chci, abyste POCÍTILI, že život znamená proces." Moshe Feldenkrais

Pravidelné skupinové pohybové lekce ATM® - pro začátečníky i pokročilé

Podzimní kurz/ 25. září - 13. listopadu 2017/ 1040 Kč; studenti, senioři, ZTP, ženy na MD/ 960 Kč

Navazující zimní kurz/ 20. listopadu - 29. ledna 2017/ 1170 Kč; snížená cena 1080 Kč

Jednotlivá lekce/ 150 Kč

Kde: Centrum Harmonie, Na jízdárně 18, malý sál, 1.patro, Ostrava (10 min. chůze od tramvajové zastávky Krajský úřad)

Skupinové cvičení „Pohybem k sebeuvědomění“ - ATM® (z angl. Awarness through movement®) – lektor klienty provází slovně sekvencemi nenáročných, pomalých a jemných pohybů, které jsou neobvyklým způsobem variovány a zkoumány v různých situacích a souvislostech. Cvičí se většinou vleže na zemi. Pozornost je směřována na vnímání kvality pohybu a uspokojení z něj. Po lekci obvykle lidé zažívají pocity lehkosti, větší vzpřímenosti a pohyblivosti. Změny, které se ději na úrovni nervového systému, se promítají také do cítění, myšlení a jednání.

FM® je novým přístupem k porozumění sebe sama, je přirozeným procesem učení. Proměňuje procesy nervového systému a zlepšuje tak jeho fungování.

Lekce (cvičení) jsou určeny každému, kdo chce zlepšovat kvalitu nejen svého pohybu, ale také života samotného. Umožňují každému bez rozdílu věku, fyzické kondice a předchozích zkušeností s pohybem rozvíjet svůj potenciál.

Rezervace/ Petra Lancová, 776 568 966, feldenkrais.pel@gmail.com

Individuální hodiny Funkční® integrace (FI®) na objednání v pondělí a v pátek - Individuální ATM® na míru Vašim potřebám/ 30 min./ 250 Kč. (Blíže viz http://www.feldenkraisovametoda.cz/funkcni-integrace/)

Z důvodu kapacity sálu si prosím rezervujte své místo u mne na kontaktu: feldenkrais.pel@gmail.com nebo +420 776 568 966.

Těší se na Vás Petra Lancová, Feldenkrais® Practitioner (absolventka 4letého mezinárodního výcviku ve Vídni "Wien6" pod vedením Jeremy Krausse).