Centrum Harmonie

Toto centrum vzniklo jako místo, kde může každý otevřít své srdce, sdílet s druhými své pocity a prožitky a najít sám sebe.

K aktuální situaci

Ahoj přátelé,

vzhledem k situaci a k nařízení vlády, která se nás tímto snaží ochránit, jsme se rozhodli k přirozenému a odpovědnému kroku, pozastavit minimálně nejbližší termíny pořádání našich milých setkávání:-(

Věříme, že se vše brzy uklidní a my všichni budeme moci klidně pracovat.

Následující události vnímáme jako zkoušku. Jak obstojíme? Které naše rysy vyplavou na povrch? Strach, sobectví, panika nebo dokonce nenávist vůči těm, které to postihlo? Nebo soucit, sounáležitost, vzájemná podpora, humor, odpovědnost, důvěra...? 

Co navrhujeme? Myslete s láskou na druhé,buďte v srdcích se svými nejbližšími,udělejte si volno, běžte na procházku, přečtěte si nějakou hezkou knížku, zaměřte se na pozitivní zprávy...

A jak dál? Avizované kurzy se určitě uskuteční, avšak v náhradním termínu, podle momentální situace:-)

Mnozí máte již kurzy zaplacené nebo máte zaplacené zálohy.  Jsou dvě možnosti. Pokud důvěřujete a do budoucna chcete navštěvovat kurzy, můžete brát platby jako předplatné a my pro vás vymyslíme nějaký bonus:-) Pokud budete chtít vrátit peníze, napište, samozřejmě vám je vrátíme:-) 

Budeme vás pravidelně a neprodleně  informovat o dalších termínech.
 
Pokud se někdo z vás přihlásil na dovolenou s námi, chceme vás ujistit, že jsme termíny zatím nezrušili, a evidované přihlášky určitě v nejbližší době nebudeme rušit! Pevně věříme, že se akce uskuteční:-) Ohledně těchto akcí zašleme podrobnější informace v následujících dnech:-)

Přejeme si vše dobré a hezké:-)  Jsme s vámi...Buďme spolu!     

S vděčností a láskou  

Petr & Markéta